Dřevěné hračky Haba – každý den nový příběh

Haba hračky

Poznejte svět hraček Haba

Dětský úsměv je pro nás největší odměnou. Věříme totiž, že děti a rodina jsou tím nejdůležitějším na světě. Do našich hraček vkládáme hodně lásky, energie a kreativity. Vítejte ve světě Haba, kde jsou děti na prvním místě.

Příběh Haba se začal psát v Německu v roce 1938. V těchto nejistých časech Anton Engel a Eugen Habermass založili továrnu na výrobky z leštěného dřeva. Firma postupně měnila vlastníků a celkovou identitu, ale i přes těžkým časem se jim podařilo proslavit se dřevěnými výrobky a hračkami.

Když hlava firmy, Habermass, nečekaně zemřel, kormidla se chopila jeho manželka a matka čtyř dětí. Právě její citlivý mateřský přístup, velké odhodlání a pochopení pro dlouholetých zaměstnanců z Haba udělalo jednu z nejpopulárnějších značek dětských hraček na světě. Firma zůstala i nadále rodinná, dnes ji vede jejich syn Klaus.

Dřevěná hračka Haba loď
Haba si dokázala najít své pevné místo ve světě dětí i dospělých.

Haba v současnosti

Milé, zábavné a mimořádně kvalitní hračky Haba určitě vykouzlí úsměv na tvářích vašich dětí. Naše původní heslo se nikdy nezměnilo, děti jsou pro nás stále na prvním místě. Klademe proto mimořádný důraz na kvalitu a bezpečnost našich hraček. Dětské hračky Haba jsou vyrobeny z ekologických a zdraví neškodných materiálů, především ze dřeva.

Při tvorbě hraček spolupracujeme se špičkovými designéry a naše práce na výstavách získala již několik ocenění za výjimečný design. Od roku 1993 jsme získali cenu Dětská hra / hračka roku až sedmkrát. Největším oceněním naší práce jsou však spokojené děti.

Hračky pro celou rodinu

S hračkami Haba se zabaví celá rodina. Přiznejme si to, hračky jsou přece i pro rodiče. Vždyť i dospěláci v sobě skrývají věčné dítě. V nabídce Haba najdete hračky pro všechny věkové kategorie. Chrastítka či měkoučké plyšové hračky potěší každé miminko. Svým nápaditým designem zaujmou chlapce i dívky. Dřevěné domečky pro panenky, hudební nástroje či autíčka si velmi rychle získají srdce svého nového majitele. I starší děti si u nás najdou cosi pro sebe. Zabaví jejich dětské hlavolamy, puzzle stavebnice či různé společenské hry.

Hračky Haba podporují zdravý vývoj dětí. Prostřednictvím hraček chceme vychovávat generaci samostatných a kreativních lidí.

Dětské dřevěné auto Haba
Hračky Haba zabaví každé dítě.

Výjimečný dárek pro výjimečné děti

Blíží se narozeniny, svátek, Vánoce či Den dětí? Darujte svým nejmenším hračku, která je potěší a zároveň něco naučí. Naše hračky byly navrženy tak, aby děti provázely v různých obdobích dětství a také rozvíjeli jejich schopnosti. Pokud si zvolíte hračky Haba, máte jistotu kvalitních a bezpečných hraček s minimálním dopadem na životní prostředí.

X