Dřevěné hračky Haba – každý den nový příběh

Haba hračky

Naše hračky

Kvalitní dřevěné hračky s nadčasovým designem – přesně to v sobě nesou hračky Haba. Pokud jste se i vy zvykli hrávat například s dřevěnými kostkami, můžete toto kouzlo dopřát nyní i svým dětem. Jejich kouzlo se totiž přenáší z generace na generaci.

Dřevěné hračky jsou tradice, která nechává za sebe mluvit svou bohatou minulost. Mnozí výrobci sahaly právě po tomto typu materiálu a ke svým kořenům se začali vracet i dnes. Haba chce přinést nejen opětovné spojení s přírodou, ale myslí i ekologicky. Kromě dřevěných hraček v naší nabídce naleznete i příjemné textilní a plyšové hračky, které pomáhají nejmenším dětem rozvíjet kognitivní a motorické schopnosti.

Nadčasové dřevěné hračky a hry pro malé i velkých

Koupě dřevěné hračky je vždy skvělé řešení. Její hodnota je nadčasová, jsou skvělou pomůckou pro rozvoj jemné motoriky a co je nejdůležitější – je téměř nemožné je zničit. Haba nabízí širokou škálu dřevěných hraček, ze které si dokáží vybrat děti všech věkových kategorií. Pamatujete si ještě dřevěné zvířátka a figurky, se kterými jste se hrávali v dětství? Přesně takové najdete i dnes v nabídce hraček Haba. Oblíbené hry na profese zastupují Domečky pro panenky a dřevěná výbava do dětské kuchyňky.

Pro větší děti u nás najdete různé druhy puzzle, dřevěné skládačky, společenské hry a hudebně nadaní prcka si mohou zahrát na vlastní dřevěný hudební nástroj. Figurky a story sety jsou skvělým způsobem, jakým se děti mohou hrát celé hodiny a vytvářet si svůj vlastní svět plný fantazie. Kouzlo dřevěné hračky spočívá v tom, že se s ní dítě bude déle seznamovat.

Dřevěné hračky jsou často velmi jednoduché, a právě díky tomu jsou děti při hře s nimi nuceny více přemýšlet o jejich skrytém potenciálu. Dřevěné hračky jsou skvělým výběrem i pro ty nejmenší miminka, nakolik jsou pevné a pomáhají rozvíjet dětskou motoriku. Dřevěné kostky či hadrové panenky podněcují představivost dětí od útlého věku. Haba však myslí na lidi v každém věku a nabízí hračky i pro větší děti a každého, kdo je duchem stále mladý.

Dřevěná stavebnice Haba

Jemné plyšové hračky

Haba je prvotřídní výrobce nejen dřevěných hraček. Jejich sortiment zahrnuje také množství textilních a plyšových hraček pro miminka. V naší nabídce najdete milé zvířátka a první hadrové panenky, které jsou vyrobeny tak, aby si ani nejmenší dítě neublížilo. Pro správný rozvoj dětí je třeba je neustále stimulovat. Tvoříme hračky, které jsou speciálně navrženy pro jednotlivé věkové stadia vývinu dětí.

Plyšové panenky a zvířátka stimulují vjemy a podněcují představivost, kreativitu, motoriku a sociální hru zejména díky svému krásnému designu. Dřevěné hračky Haba jsou často velmi jednoduché, čímž se hned na první pohled odlišují od své konkurence. Jejich “tajemství” spočívá v tom, že děti musí při hře s nimi zapojit i svou fantazii a času se vzdělávají, aniž si to uvědomovali.

Dítě s plyšovou hračkou Haba

Vyberte si z naší nabídky výrobků Haba

Haba už dlouhou dobu vyrábí vysoce kvalitní hračky ekologickou cestou, při čemž kladou důraz na zábavu a bezpečnost dětí. Vyberte si z naší nabídky výrobků Haba dřevěné či textilní hračky vyrobené podle nejvyšších standardů. Pokud chcete vašemu dítěti koupit hračku, která bude podněcovat jeho kreativitu a rozvíjet jeho motorické schopnosti, hračky Haba jsou pro vás tou správnou volbou.

X