Dřevěné hračky Haba – každý den nový příběh

Haba hračky

Výrobce Haba

Haba, to jsou hračky té nejvyšší kvality, které jsou vyráběny ekologicky ze zdravotně nezávadných materiálů. V naší nabídce si najdou něco pro sebe všechny věkové kategorie.

Historie hraček Haba sahá až do roku 1938, avšak jejich filozofie se do dnešního dne nezměnila. Děti jsou na prvním místě a každá hračka by měla být nejen zábavná, ale také užitečná a kvalitní. Naše moto zní “Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě.” Inspiraci pro jejich originální design hledáme především v přírodě.

Vybere si každé dítě

Haba vás určitě nezklame při výběru dárku pro dítě v jakémkoliv věku. Nezáleží na tom, zda máte jeden rok nebo vám chybí krůček do důchodu, Haba zaujme každého, kdo je duchem stále mladý. Pro nejmenší máme v nabídce chrastítka, hadrové panenky, plyšové hračky či dřevěné kostky na rozvoj kreativity a motorických schopností. Hračky Haba jsou nejen o zábavě, jejich hlavní myšlenkou je edukace pomocí hry. Naše hračky mají často jednoduchý design, čímž povzbuzují kreativitu dětí.

Figurky a story sety, dřevěné kuličkové dráhy, dětské hlavolamy, hudební nástroje, stavebnice, dětské společenské hry či skládačky, to vše najdete v naší nabídce. Hračky jsou velmi kvalitní a typické jsou svým nadčasovým designem. Silné zastoupení v našem portfoliu tvoří i indoor stany či houpačky, díky kterým si děti vytvoří svůj vlastní pohádkový svět. Na své si přijdou i samotný rodiče, kteří si při hře s dětmi zavzpomínají na jejich dětství. Hračky Haba nejsou jen obyčejnými hračkami. Podporují zdravý rozvoj dítěte, protože od svého počátku se snaží vychovávat generaci samostatných a kreativních dětí, které si váží přírodu a život kolem sebe.

Dřevěné hračky Haba

Bohatí na ocenění

Dnes vyrábí Haba špičkové dřevěné hračky pro novorozence, batolata, ale i větší děti různých věkových kategorií. Haba se stala komplexním dodavatelem her, hraček a doplňků pro děti. Naše portfolio se neustále rozšiřuje, a proto nabízíme už nejen dřevěné hračky, ale i nápaditý dětský nábytek. Hračky značky Haba pomáhají rozvíjet kognitivní či tvůrčí dovednosti dětí.

Vysoký důraz klademe na detail, kvalitu a bezpečnost. Jsou to nápadité hračky, které jsou určeny pro zvídavé hlavičky. Díky spolupráci se špičkovými designéry, získali naši diajnéri několik ceny za výjimečný design. Od roku 1993 získala naše společnost více než 7krát ocenění Dětská hračka roku.

Smýšlíme ekologicky

Při výrobě hraček zohledňuje vliv na životní prostředí. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z ekologických materiálů. Hračky Haba jsou vytvořeny především ze dřeva, ovšem i to pochází z udržitelného lesního hospodářství.

Ponuka hraček

Haba už dlouhou dobu vyrábí vysoce kvalitní dřevěné hračky ekologickou cestou, při čemž kladou důraz na zábavu a bezpečnost dětí. Vyberte si z naší nabídky hraček a her.

Vyberte si hračky Haba u nás

X